KONST / Litografier / Litografi 8225530

nr 822 5530

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Litografi, Lars-Olof Gynning (1920-2003), signerad, motivets mått: 38x47

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 april 2013
kl 20:55:36

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning